O nás

Jsme společností, která má za sebou dlouholeté úspěšné působení v oboru, překládáme dnes a denně rozličné texty. Osobitá podoba překladu, silné zázemí, samozřejmost individuální dohody nad každou jednotlivou zakázkou a navíc cenovka, která bezesporu potěší každého klienta. Více než deset let na trhu, nabízíme překlady a tlumočnické služby, stejně jako další služby v této kategorii. S námi se ve světě prostě neztratíte!

Anglický překlad na jedničku, ať už jde o obchodní korespondenci, případně třeba přátelský dopis do ciziny. Zkrátka a dobře, překlad do angličtiny (nebo samozřejmě z angličtiny do češtiny) nám nedělá nejmenší problémy, a to doslova od manuálu k elektronice po školní záležitosti. Cokoliv si objednáte, zpracujeme precizně a navíc v nejkratším možném termínu. Spokojení zákazníci jsou naší prioritou! Důkazem pro to je pak například i fakt, že se k nám klienti stále znovu vracejí s dalšími zakázkami.

Naše společnost překládá opravdu kvalitně

Nemějte strach, dostanete odevzdanou vážně prvotřídní práci. V našem týmu jsou totiž rodilí mluvčí, kteří zaručí, že protistrana textu dokonale porozumí a obchodní jednání v tom důsledku dopadne nad očekávání skvěle. Anglický překlad, jenž bude atraktivní i po stylistické stránce, je jasnou zárukou úspěchu.

Překládat je možné naprosto cokoliv, v týmu máme specialisty pro nejrůznější obory – doslova od dopisů až třeba po přírodní vědy. Dlouholeté zkušenosti značí jediné, naše odborníky nic nepřekvapí ani nezaskočí. Marketing, právo, reklamní texty, ale třeba i výroční zprávy a další záležitosti podobného charakteru, záleží jen na dohodě! Základní kalkulace bude na stole obratem, navíc, pokud bude text v rozsahu do dvou normostran, vyhotovení můžete očekávat už do čtyřiadvaceti hodin, a to bez jakýchkoliv příplatků za expresní zpracování.

Texty odborně na výši, bez jazykových i stylistických hrubek, profesionálně a věcně bez zbytečných průtahů. Všichni členové našeho týmu musí nejprve projít náročnými testy, které prověří jejich kvality. Teprve tehdy, kdy projdou takříkajíc s vyznamenáním, se mohou naplno věnovat práci v naší firmě – a tedy i Vašim konkrétním zakázkám. S námi tedy vsadíte opravdu na jistotu!

Vysoká úroveň překladů je jasná věc

Kvalita je jasně na prvním místě, v každém případě však vyjdeme vstříc každé individuální prosbě od našich klientů. Stálým zákazníkům vycházíme rovněž vstříc. Překlad do angličtiny je pak pro ně cenově ještě výhodnější a můžeme nabídnout i jiné další výhody. Dlouhodobá spolupráce je tedy pro naše klienty velké plus, račte se o tom přesvědčit!

Působíme po celé Evropě, máme skvělé reference v mnoha různých zemích. Pokud požadujete rychlost, přizpůsobíme se a vyhotovíme zakázku opravdu expresně. Krátké texty doslova na počkání, delší podle dohody. Stačí se ozvat, dohoda je věcí okamžiku, nezávazná cenová kalkulace pochopitelně také. Žádné skryté poplatky ani poznámky drobným písmem na konci smlouvy, jednáme férově a přátelsky.