Překlady

Anglický překlad nás baví a jde nám velmi dobře od ruky. Můžete nám zadat cokoliv a je jisté, že budete spokojeni s výsledkem. Nabízíme maximálně profesionální přístup a rychlost vyhotovení, ruku v ruce s unikátní kvalitou textu po všech stránkách. Překlad do angličtiny (popřípadě z angličtiny) vyjde právě u nás opravdu velmi výhodně, cena začíná už na velmi příjemných 290 korunách za normostranu a existuje i spoustu různých slev, které máme přichystané dokonce i pro nové klienty, kteří s námi ještě nemají žádnou zkušenost. Nabízíme i množstevní slevy u větších zakázek a samozřejmě podobně oceníme i dlouhodobou spolupráci s námi!

Ať už nám dodáte cokoliv – krátký email nebo osobní dopis, případně jiný dokument, který se má převést do anglického jazyka – zpracujeme vše s nejvyšší pečlivostí. I nám je totiž zřejmé, že jakákoliv nedokonalost přeloženého textu může mít doslova a do písmene fatální důsledky. Obchodní jednání pak může být zhaceno, úřady nevyřídí všechny náležitosti, které potřebujete, včas – nebudou mít totiž podklady v odpovídající kvalitě. A případný policejní výslech? Raději ani nemluvit. A tak dále! Zkrátka preciznost je u překladů do angličtiny vždycky až na prvním místě!

Výhodou rodilého mluvčího je, a to samozřejmě nejen u překladu do angličtiny, skvělá jazyková znalost. Slang, ale také rychlé nalezení nejobratnějšího možného slovního spojení, s tím vším si poradí jen ten, kdo jazyk umí opravdu na jedničku s hvězdičkou. A přesně tyhle služby Vám můžeme nabídnout – necháte se zlákat?

Jaké typy překladů si u nás můžete objednat?

  • expresní překlady (ty, které jsou po stránce rozsahu pod 2 normostrany, budete mít vyhotoveny nejpozději do osmačtyřiceti hodin)

  • odborné překlady na v zásadě jakékoliv téma

  • překlady malého rozsahu (v tomto směru jde například o dopisy, obchodní korespondenci emailem, krátké smlouvy, rodné listy, životopisy a další)

  • překlady velkého rozsahu (knihy, učebnice, webové prezentace firem a mnoho dalšího)

  • soudní překlady

  • technické překlady

Kolik že u nás bude stát překlad z a do angličtiny?

Z angličtiny vyjde překlad na 290 Kč za normostranu, do angličtiny překládáme za 320 Kč za normostranu. NS odpovídá rozsahu 1800 znaků včetně mezer. Poptáváte-li překlad nad rozsah 20 normostran, automaticky Vám dáme množstevní slevu. Její výše je v rozmezí 5 – 20 %.

Jak dlouho celý překlad vlastně potrvá?

Pokud zadáte text, který je kratší než 2 klasické normostrany, budeme mít hotovo už do čtyřiadvaceti hodin. Delší texty pak vyhotovíme v termínu na základě předchozí vzájemné dohody. Pokud však potřebujete zpracovat zadané texty rychleji, protože dosti spěcháte, nepředstavuje to pro nás nejmenší problém. Expresní překlad znamená dvacetiprocentní navýšení ceny celé objednávky.

Když potřebujete přeložit texty s patřičným citem, přímo od rodilého mluvčího anglického jazyka, stačí se ozvat na telefonní číslo +420 720 221 398, případně vyplnit krátký kontaktní online formulář na našem webu, co nejdříve to bude možné, ozveme se Vám nazpět. Vše pak vyřídíme obratem, rychlost dohody je pro nás prioritní. Na rychlosti zpracování zakázky pak nebude tratit ani kvalita, umíme vše patřičně skloubit!

Nezávazná poptávka